Akılalmaz korona partisi! Virüsü ilk kapan parayı alıyor

ABD'nin Alabama eyaletinde bir grup gencin korona partisi düzenlediği ve partiden sonra virüsü ilk kapan kişiye para ödülü verildiği ortaya çıktı.

Akılalmaz korona partisi! Virüsü ilk kapan parayı alıyor

ABD’nin Alabama eyaleti Tuscaloosa kentinde bir grup genç, kendi aralarında eğlenmek için akılalmaz bir yöntem buldu. Gençler düzenledikleri partilere koronavirüsü pozitif olan bir kişiyi çağırarak partide eğleniyor ardından da parti sonrası test yapıyorlar. Test sonucu pozitif olan kişiye partide toplanan para ödül olarak veriliyor.

"ÇILGINA DÖNDÜM"

ABD CNN televizyonunda yer alan haberde Sonya McKinstry “Başlarda bunun bir söylenti olduğunu düşündük. Araştırmalarımız sonucunda ise sadece doktorlar değil eyalet yetkililerinin de benzer bilgilere sahip olduğunu doğruladık” dedi.

Olayı öğrendiğinde çılgına döndüğünü belirten McKinstry, geçtiğimiz haftalar boyunca bu şekilde birçok partinin düzenlendiğini doğruladı.

ALABAMA'DA 39 BİNE YAKIN VAKA TESPİT EDİLDİ

Olayı öğrendiğinde çılgına döndüğünü belirten McKinstry, geçtiğimiz haftalar boyunca bu şekilde birçok partinin düzenlendiğini doğruladı. Alabama'da bugüne kadar 39 bine yakın vaka tespit edildi ve bine yakın da can kaybı yaşandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327