Akılalmaz olay! Kebap yerken...

Hatay'da kebap yerken jilet yutan adam ameliyat oldu

Akılalmaz olay! Kebap yerken...
Hatay'da kağıt kebap yedikten sonra karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden adamın bağırsağından jilet çıkarıldı.


Hatay'da evine sipariş ettiği kağıt kebabını yedikten sonra karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden kişinin bağırsağında tespit edilen jilet, operasyonla çıkarıldı.

TIRAŞ MALZEMELERİNİ MASADA BIRAKTI

Merkez Antakya ilçesinde özel bir hastanede tedavisi süren 69 yaşındaki İbrahim Arslan, geçen hafta evinde sakal tıraşı olduktan sonra tıraş malzemelerini masada bıraktığını anlattı.

BAĞIRSAĞINDAN JİLET ÇIKARILDI

Sipariş ettiği kağıt kebabını, tıraş olduğu masada ekmeğe sararak yediğini ifade eden Arslan, bir süre sonra karnında şiddetli ağrı hissettiğini söyledi. Ağrısı artınca özel hastaneye geldiğini belirten Arslan, çekilen röntgende, bağırsağında jilet tespit edildiğini öğrenince şaşırdığını kaydetti.

BAĞIRSAKLARINA ZARAR VERDİ

Masada unuttuğu ve kebap ekmeğinin altına yapışan jileti yanlışlıkta yuttuğunu aktaran Arslan, operasyonla jiletin çıkarıldığını anlattı. Operasyonu gerçekleştiren genel cerrahi uzmanı Opr. Dr. Necdet Sertkol da hastanelerine başvuran Arslan'ın karnında yabancı cisim tespit ettiklerini ve ameliyata aldıklarını söyledi.

Jiletin, hastanın ince ve kalın bağırsağına zarar verdiğini bildiren Sertkol, "Hastamızı hemen ameliyata aldık. Operasyon 2,5 saat sürdü. Bağırsağını yırtan cismin jilet olduğunu fark ettik. Jiletin başka organlarına zarar vermemesi hastamız için büyük şanstı" dedi. Sertkol, Arslan'ın bugün taburcu edileceğini belirtti. 
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327