Aksaray Belediyesi Kışa Hazır

Aksaray Belediyesi kış hazırlıklarını aylar öncesinden yaparak kar yağışını beklemeye başladı.Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler, her an kar yağabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak kar temizleme, tuzlama araçları ve...

Aksaray Belediyesi Kışa Hazır
Aksaray Belediyesi kış hazırlıklarını aylar öncesinden yaparak kar yağışını beklemeye başladı.
Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler, her an kar yağabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak kar temizleme, tuzlama araçları ve gerekli donanımlarla hazır kıta beklemeye başladı.
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı aylar öncesinden kışa hazırlandıklarını ve gerekli tedbirleri aldıklarını belirterek, “Aksaray Belediyesi olarak aylar öncesinden kışa hazırdık. Daha kar yağmadan ekiplerimiz bütün malzemeleriyle beraber 24 saat hazır kıta bekliyorlardı. Belediyemizin araç filosunda bulunan kar temizleme araçları sayesinde daha seri bir şekilde hem kar temizleme hem de otomatik olarak insan eli değmeden tuzlama yapıyoruz. Mevsim dolayısıyla her an kar yağabileceği ihtimali üzerinde durarak kar temizleme araçlarımızı ve ekiplerimizi hazır bir şekilde beklemeye aldık. Aksaray Belediyesi olarak kış süresince 24 saat aralıksız mücadele edecek güce ve ekipmana sahibiz. Kar yağması halinde yapacağımız çalışmalarla halkımızın rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlamış olacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327