Aksu Kent Konseyi Genel Kurula Gidiyor

Antalya’nın Aksu İlçesi’nde yaptığı çalışmalarla kısa sürede ilçenin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri haline gelen Aksu Kent Konseyi, seçimsiz olarak genel kurula gidiyor.Aksu Kent Konseyi, 10 Eylül’de seçimsiz olağan 2....

Aksu Kent Konseyi Genel Kurula Gidiyor
Antalya’nın Aksu İlçesi’nde yaptığı çalışmalarla kısa sürede ilçenin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri haline gelen Aksu Kent Konseyi, seçimsiz olarak genel kurula gidiyor.
Aksu Kent Konseyi, 10 Eylül’de seçimsiz olağan 2. Genel Kurulu’nu gerçekleştirecek. Yönetim kurulunu toplayan ve genel kurul kararı alan Kent Konseyi, yılda iki kere yapması gereken genel kurulun ikincisini eylülün ikinci haftasında yapacak.
Aksu Kent Konseyi Başkanı Turan Şahin, genel kurulda delegelerine ve üyelerine kuruldukları günden bu yana kadar olan bir yıllık süre içinde neler yaptıklarını anlatacak. Şahin, toplantıda konseyin 2014 yılı içerisinde neler yapacağı hakkında da bilgiler verecek. Aksu Kent Konseyi Başkanı Turan Şahin, Genel Kurul’u 10 Eylül’de saat:15.00 de Aksu Belediyesi Konferans Salonunda yapacaklarını belirterek, konseyin icraatlarından bilgi sahibi olmak isteyen herkesin genel kurula gelerek bilgi alabileceğini vurguladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327