Alacakaranlık serisinin yıldızı Robert Pattinson, Batman'ı canlandıracak

İlk olarak 1939'da bir çizgi roman karakteri olarak ortaya çıkarak yıllar içerisinde birçok defa, beyazperdeye uyarlanan Yarasa Adam filminin heyecanla beklenen yeni serisinde ise Batman'i Robert Pattinson canlandıracak.

Alacakaranlık serisinin yıldızı Robert Pattinson, Batman'ı canlandıracak

Alacakaranlık serisindeki Edward Cullen karakteriyle adını duyuran İngiliz oyuncu Robert Pattinson'ın, Yarasa Adam filminin yeni Batman'i olarak sinemaseverlerin karşısına çıkması bekleniyor.

YENİ BATMAN FİLMİ 25 HAZİRAN'DA VİZYONA GİRİYOR

Matt Reeves'in çekeceği, yeni Batman filminde, önceki seride Ben Affleck'in can verdiği Batman karakterini Robert Pattinson aldı. 25 Haziran 2021'de gösterime girmeye hazırlanan The Batman'de Robert Pattinson Kara Şövalye olarak sinema salonlarında olacak. Serilerde Batman'i; Nicolas Hoult, Armie Hammer ve Aaron Taylor-Johnson gibi isimlerin canlandırmıştı.

Yeni Christopher Nolan filminde yer alacak olan Robert Pattinson; Cosmopolis, The Lost City of Z, The Rover, Good Time ve High Life gibi başarılı projelerde yer aldı. Ancak en popüler olduğu yapım Twilight serisi oldu. Başarılı oyuncu 2012 yapımı Cosmopolis'de de üstün performans sergilemişti.

BATMAN DÜNYANIN EN İYİ DEDEKTİFİ

Yönetmen Matt Reeves filmin senaryosunun Batman'in ilk ortaya çıktığı dönemlere odaklanacağını açıkladı. Batman'in dünyanın en iyi dedektifi olduğunu fakat karakterin bu özelliğinin önceki filmlerde ön plana çıkarılmadığını belirten Reeves, Batman'in dedektiflik yeteneğine odaklı bir film çekeceğini ifade etmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327