Ali Ay’a ‘Güveni kötüye kullanmaktan’ soruşturma 

Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay hakkında, kulübe ait 2 araziyi borcuna sayarak üzerine alması üzerine güveni kötüye kullanmak suçundan soruşturma başlatıldı. 

Ali Ay’a ‘Güveni kötüye kullanmaktan’ soruşturma 

Bursaspor Kulüp Başkanı Ali Ay, satılığa çıkarıldığı halde alıcı bulamayan Bursaspor Kulübü’ne ait 2 araziyi borcuna karşılık olarak üzerine aldı. Konuyla ilgili kulüp tarafından yapılan açıklamada ihale yoluyla satılığa çıkarılan fakat alıcı bulamayan arazilerin kulüpten alacaklı olan Ali Ay’ın üzerine geçirildiği ve Ay’ın fazla olan parayı kulübe geri iade edeceği belirtilmişti. Olaydan sonra Bursaspor taraftarları harekete geçti ve Ali Ay hakkında suç duyurusunda bulundu. 


Suç duyurularını değerlendiren Cumhuriyet Savcılığı Ali Ay hakkında, söz konusu olay ile ilgili güveni kötüye kullanmak suçundan soruşturma başlattı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Yuzgulec
Mehmet Yuzgulec - 5 ay Önce

Suç duyurusu nda bulunan çok değerli Bursaspor kullara ve kabul Aden savcı mlza çok Teşekkür ederim Allah yardımcın lz olsun

Abdullah saygaç
Abdullah saygaç - 5 ay Önce

Daha başlangıç zengin adam birazdaha olsun sonuç koca cinar kümeye kim düşünür menfaat işte bunlar gibisi olursa bursa kulübü çeksin bursa halkı çeksin yazıklar olsun divan kurulunnuna ayağa kalkmalıyız çobuk dürüst kişilerle hadi bursasporluyum diyenler

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327