Ali Koç'tan bir teknik direktör adayı daha: Aziz Yıldırım kovmuştu!

Fenerbahçe'de teknik direktör adayları arasına Ersun Yanal da eklendi. Tecrübeli hocanın isminin başkan Ali Koç ile sportif direktör Damien Comolli'nin yaptığı toplantıda masaya geldiği bildirildi.

Ali Koç'tan bir teknik direktör adayı daha: Aziz Yıldırım kovmuştu!

Yanal'ın çalıştırdığı takımlara cesur futbol oynatması, hücumu ön plana alması nedeniyle ön plana çıktığı ifade edildi.

Ali Koç ve Damien Comolli ile toplantı yaptı

2013-14 sezonunda Fenerbahçe'yi çalıştıran Ersun Yanal, sezonu şampiyon tamamlamıştı. Ancak yeni sezon başlamadan 'özel sebepler' gerekçe gösterilerek dönemin başkanı Aziz Yıldırım tarafından görevine son verildi. Yanal'ın kovulması sarı-lacivertli taraftarlardan tepki almıştı. En son Trabzonspor'u çalıştıran Yanal şu anda boşta.

Avrupa'da F.Bahçe için hoca iddiaları sürüyor. Chelsea'nin başına geçeceği ileri sürülen Fulham'ın teknik direktörü Jokanovic'e sarı-lacivertli takımın teklif yaptığı iddia edildi. Braga'nın hocası Abel Ferrera'nın da F.Bahçe'nin radarında olduğu bildirildi. Juande Ramos ve Blanc için de girişimler devam ediyor. Jürgen Klopp'un yardımcısı Zeljko Buvac'da 'tecrübe' sıkıntısı yaşanıyor. Boşnak futbol antrenörünün, hem daha önce 1. adam olarak çalışmaması hem de Süper Lig'i tanımaması nedeniyle yönetimde kararsızlık yarattığı bildirildi. (FOTOMAÇ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327