Ali Tatlı’dan Mabek’e Ziyaret

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Suriyeli mültecilerin kaldığı Malatya Beydağ’ı Konaklama Tesislerindeki (MABEK) okul ve kursları ziyaret etti.İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ziyareti kapsamında...

Ali Tatlı’dan Mabek’e Ziyaret
Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Suriyeli mültecilerin kaldığı Malatya Beydağ’ı Konaklama Tesislerindeki (MABEK) okul ve kursları ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ziyareti kapsamında Suriyeli mültecilerin kaldığı Malatya Beydağ’ı Konaklama Tesislerindeki Okul ve kursları gezerek, okul idareci ve öğretmenlerin motivasyonlarını yükseltmek, performans ve başarıyı arttırmak, okul ve kurslardaki eksiklikleri yerinde görüp değerlendirmek maksadıyla incelemelerde bulundu.
Ali Tatlı, öğretmenlerle sohbet ederek fedakarca burada çalıştıkları için teşekkür etti ve öğretmenlerle 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı değerlendirme toplantısı yaptı.
Tatlı, “Görevinizi en iyi şekilde yapacağınıza inanıyorum. Burada yapacağımız en önemli ve en kalıcı hizmetin, Suriyeli misafirlerimize Türkçeyi en iyi şekilde öğretmektir. Bu amaçla da bizler İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere her türlü desteği vereceğiz” diyerek personele çalışmalarında başarılar diledi.
Kamp Müdürü Nihat Yazıcıoğlu ile de görüşen Tatlı, bundan sonra kamptaki okulları daha sık ziyaret edeceğini belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327