banner333

Almira Hotel’e Bursa Bölge Ödülü

Turizm sektörünün otel, acente, havayolu, kongre merkezi, vb. tüm dallannın profesyonellerini çatısı altında toplayan Skal International İstanbul Kulübü’nün  bu sene 20.sini düzenlediği 2017 Skalite Ödülleri “Her Şey'e Rağmen” konseptiyle sahiplerini buldu. 

Almira Hotel’e Bursa Bölge Ödülü

82 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biri olan Skal International'in 90 ülkedeki yapılanması içinde en büyük kulübü olan Skal International İstanbul Kulübü'nün düzenlediği bu özel geceye Skal İstanbul Kulübü üyeleri, Skal Türkiye Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri, Skal Türkiye Bölge Başkanları, Geçmiş dönem Dünya Başkanları Salih Çene ve Hülya Aslantaş, TUROB Başkanı Timur Bayındıı; TUMAF Başkanı Yalçın Manav, TUYED Başkanı Kerem Köfteoğlu, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güleç Mersin Sanayi ve Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Asut ve Bursa Skal Kulübü üyeleri ve turizm sektörü kanaat önderleri katıldı.

Uzun yıllardır istikrarlı başarısını sürdüren, sektörün içinde bulunduğu zor sürece rağmen yeni yatırım projeleri ile gelişimine devam eden, Bursa otelciliğinde pek çok konuda öncülük eden ve Bölgesine ve Türk Turizmine sağladığı katkılardan dolayı Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center Bursa markası olarak Skalite Bölge Ödülü’ne layık görülmüştür.

Skal İstanbul Kulübü Başkanı Sn. Bahar Birinci ve Skal Bursa Kulübü Başkanı Sn. Hüseyin Özdilek tarafından Skalite Bölge Ödülü Almira Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yazıcı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Yazıcı’ya takdim edilmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327