ALTI YILLIK İL BAŞKANI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), eski İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin, 2015 yılı Genel Seçimleri öncesi Milletvekili aday adaylığını parti binasında yaptığı toplantı ile açıkladı.Toplantıda konuşam Cemil Cahit Pişkin, "6 yıllık görevimden...

ALTI YILLIK İL BAŞKANI MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), eski İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin, 2015 yılı Genel Seçimleri öncesi Milletvekili aday adaylığını parti binasında yaptığı toplantı ile açıkladı.
Toplantıda konuşam Cemil Cahit Pişkin, "6 yıllık görevimden adaylığım dolayısı ile ayrıldım. Tüm teşkilatlarımız 6 yıllık görev süremiz boyunca milletvekili adaylığım sürecim için bana şahitlik etmiştir" dedi. Kendisini ülkücü gibi gören insanın hayırlı şeyler söylemesi gerekliliğini Pişkin, "Parti teşkilatımız görev sürem boyunca yükselen bir konuma geldi. Alınan oy oranları ortada 6 yıl boyunca bu günleri görerek çalıştık. Açık yüreklilikle aday olacağımızı 6 yıl öncede söylemiştik. Siyasetin teorisini Hukuk Fakültesi ve Sosyoloji okuyarak pratiğini ise İl Başkanı olarak yaptık. AK Parti içerisinde bulunan seçmenimizi iyi derecede biliyoruz. Onların yuvalarına dönmeleri için çalışmalar yapacağız. Bu güne kadar siyasi ahlaka ters düşmemek adına siyasi açıklama yapmadık. 2 vekil çıkaracağımıza yürekten inanıyoruz. Eksiklikleri tamamlayarak hareket edeceğiz. Ülkücü insan ya hayırlı bir şey söyler yada susar, kronikleşmiş olan problemlerin MHP kadroları ile birlikte çözüleceğine inancımız tam aday adaylığımız parti teşkilatımıza ve Kırşehir’e hayırlı olsun" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327