Altın Koza Film Festivali başlıyor

Bu sene 21.'si düzenlenen Altın Koza Film Festivali dün gerçekleşen etkinliklerle start aldı.

Altın Koza Film Festivali başlıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 – 21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 21. Altın Koza Festivali bu gece gerçekleştirilecek olan görkemli bir açılış töreni ile start veriyor. Dün gerçekleşen Kısa Film Atölyesi ile etkinliklerine başlayan festival, yaklaşık bir hafta boyunca dolu dolu bir programla sinemaseverlere kapılarını açtı.

NELER GÖSTERİLECEK

Gün boyunca Akdeniz Ülkeleri Kısa film Yarışması, Kıssadan Hisse Dünya ve Öğrenci Filmleri Yarışmaları kapsamında kısa film gösterimleri yapılan festivalin programında bugün; Şarkı Söyleyen Kadınlar, İki Gün Bir Gece, Timbuktu ve Mucizeler gibi filmlerin gösterimleri gerçekleşecek.

Saat 20:00'de Kırmızı Halı merasimiyle başlayacak olan açılış gecesinde, usta müzisyen Cahit Berkay film müziklerinden oluşan bir repertuvarla konser verecek. Merkez Park Amfi Tiyatro'da gerçekleşecek olan açılış gecesinde ayrıca, Neşe Karaböcek, Seyyal Taner, Selçuk Ural, Semiha Yankı, Ersan Erdura, Banu Kırbağ, İskender Doğan, Funda, Güzin ile Baha ve Tülay Özer gibi sanatçılar da konser verecek. 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2014, 01:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327