Altıparmak'tan flaş açıklama: “Sezer Bravo, Atanasov'un babasını sürekli rahatsız etti”

Atanasov'u Türkiye'deki haklarını elinde bulunduran Batur Altıparmak Jani Atanasov'u öve öve bitiremezken, Sezer Bravo ile ilgili de gündem yaratacak ifadeler kullandı.

Tolgay Ataokay / Haberin Adresi

Bursaspor'un yeni transferi Jani Atanasov ile ilgili bir çok spekülasyon ortaya atılırken, bu söylentilere son noktayı menajer Batur Altıparmak koydu. Haberin Adresi'ne özel açıklamalarda bulunan Altıparmak, Sezer Bravo'nun oyuncu ile ilgili yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Batur Altıparmak; “Jani Atanasov'un Türkiye yetkileri bizde bulunuyordu. Bu dönem içersinde Sezer Bravo Jani'nin babasını sürekli rahatsız etti. Ancak baba Atanasov yetkinin bizde olduğunu, bizimle konuşulması gerektiğini söyleyerek karakterli bir davranışa imza attı. Size de açıklamak isterim ki; Sezer Bravo'nun Atanasov ile ilgili tek bir yetkisi yok” açıklamasında bulundu.

POTANSİYELİ OKAY KDAR İYİ

Oyuncuyu ilk kez 27 Mart'taki Makedonya-İngiltere U19 maçında izlediğini belirten Batur Altıparmak; “Röveşatayla çok güzel bir gol atmıştı. Ancak tabii ki gol önemli değildi. Fizik gücü, kuvveti, oyunu yönlendirmesi, tekniği ve zekası yaş kategorisine göre çok yüksekte. Potansiyel olarak Okay Yokuşlu kadar iyi olabilecek durumda. Sürekli oyunda ve hücumu da fazlasıyla düşünüyor” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327