Amasra’da İntihar İddiasi

Bartın’ın Amasra ilçesi Kaleiçi mevkisinde bir kişinin, banklara özel eşyalar ve not bırakarak intihar ettiği iddia edildi.Olay, Bartın’ın Amasra ilçesi Ağlayan Ağaç mevkisinde sabah saat 07.00 sıralarında meydana geldi. Geçen hafta...

Amasra’da İntihar İddiasi
Bartın’ın Amasra ilçesi Kaleiçi mevkisinde bir kişinin, banklara özel eşyalar ve not bırakarak intihar ettiği iddia edildi.
Olay, Bartın’ın Amasra ilçesi Ağlayan Ağaç mevkisinde sabah saat 07.00 sıralarında meydana geldi. Geçen hafta Mücahit Yıldız (20), Ankara’dan tatil için Amasra’ya geldi. Bir süre Amasra’da tatil yapan Yıldız, dün gece 24.00 sıralarında Amasra Kalesi Ağlayan Ağaç mevkisine gelerek banklarda yattı. Sabah saat 07.00 sıralarında işyerine gelen Mehmet Saylam isimli esnaf bankların üzerinde sırt çantası, olta takımı, cep telefonu, kimlik gibi özel eşyalar gördü. Eşyaların üzerinde bulunan notta, “Sorunlarımı anlatamadım, 3-5 arkadaşım vardı, cep telefonuma sesli mesajlar bırakıyorum arkadaşlarıma dinletilsin hakkınızı helal edin” notunu gördü. Polisi arayarak bilgi veren Saylam, olay yerine gelen ekiplere bankın üzerinde bulunan eşyaları teslim etti. Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü’de sahil güvenlik ekiplerine olayı haber verdi. Polis ve sahil güvenlik ekibi kara ve denizde arama çalışmaları başlattı. Mücahit Yıldız’ın Ankara’da ikamet ettiği, tatil için 9 Eylül tarihinde Ankara’dan Amasra’ya geldiği ve Çarşamba gününden bu yana Amasra’da bulunduğu tespit edilirken, intihar ettiği düşünülen kayalıklarda yapılan araştırmada intihar şüphesini destekleyecek bulgulara rastlanmadı. Yıldız’ın sırt çantasında, plaj havlusu, elbise ve kişisel eşyaları bulunduğu bildirildi. Mücahit Yıldız’ın Ankara Otogarından otobüse bindiği sırada sosyal paylaşım sitesine, “Hadi Allah’a emanet olun kendinize iyi bakın herkes hakkını helal etsin” yazdığı görüldü. Yıldız’ın son paylaştığı fotoğrafında ise, “Kafam Atık Yine” yazdığı dikkat çekti. Olayla ilgili soruşturma devam ederken, Yıldız’ın Sivas’ta bulunan ailesine haber verildiği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327