Amatör Balıkçılar Başkan Gençer’e Projelerini Anlattı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde faaliyet gösteren Ali Çetinkaya Amatör Balıkçılar Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek projelerini anlattı.Ali Çetinkaya Amatör Balıkçılar Derneği Başkanı Muharrem Parmaksız,...

Amatör Balıkçılar Başkan Gençer’e Projelerini Anlattı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde faaliyet gösteren Ali Çetinkaya Amatör Balıkçılar Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret ederek projelerini anlattı.
Ali Çetinkaya Amatör Balıkçılar Derneği Başkanı Muharrem Parmaksız, amatör balıkçılar olarak adaların ve denizin temizliğine sahip çıkmak ve belediye ile birlikte temizlik projesi yapmak istediklerini bildirdi. Parmaksız, “Eylül ayında Ayvalık’ın kurtuluş gününde “Balığa çıkmak istiyorum” sloganıyla bir proje gerçekleştirmek istediklerini iletti. Ayvalık Belediye Başkanı Gençer de, derneğin bu düşüncesini destelediklerini bildirdi. Gençer, belediye olarak geçtiğimiz aylarda büyük çaplı temizlik kampanyası yaptıklarını, baharda daha geniş çaplı bir temizlik yapacaklarını söyledi. Gençer, Amatör Balıkçılar Derneği’nin bu projeye dahil olarak adaların temizliğini yapmasının kampanyayı güçlendireceğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327