Amatör Spor Kulübü Federasyonu’ndan Vali Büyük’e Teşekkür Ziyareti

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.Ziyarette konuşan Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri, Amatör Spor Haftası...

Amatör Spor Kulübü Federasyonu’ndan Vali Büyük’e Teşekkür Ziyareti
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri, Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında spor kulüplerine dağıtılan malzeme desteğinden dolayı Vali Mustafa Büyük’e teşekkür etti.
Vali Mustafa Büyük ise, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın Türkiye genelinde eş zamanlı başlattığı Amatör Spor Kulüpleri’ne malzeme desteğinin bundan sonra da devam edeceğini ifade ederek, “İlimizde amatör spor kulüplerin desteklenerek, gerek ülkemizde gerekse uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcularımızın çıkması en büyük dileğimizdir” dedi.
Spor yapan gençlerin kötü alışkanlıklardan da uzak kalacağını belirten Vali Büyük, özellikle çocuklara ve gençlere yönelik spor aktivitelerin daha da artması konusunda ilgili kurum temsilcileri ile birlikte bundan sonrada da çalışmalar yapacaklarını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327