ANADOLU HARİKALAR DİYARI HAYVANAT BAHÇESİ’NDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. bünyesinde çalışan Anadolu Harikalar Diyarı, Beştepeler Mini Hayvanat Bahçesi, Kedi ve Köpek Evleri personelleri Anadolu Harikalar Diyarı Hayvanat Bahçesi içerisinde yer alan Veterinerlik...

ANADOLU HARİKALAR DİYARI HAYVANAT BAHÇESİ’NDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. bünyesinde çalışan Anadolu Harikalar Diyarı, Beştepeler Mini Hayvanat Bahçesi, Kedi ve Köpek Evleri personelleri Anadolu Harikalar Diyarı Hayvanat Bahçesi içerisinde yer alan Veterinerlik Binası Brifing salonundaki İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimine katıldı.
Spor Etkinlikleri A.Ş. İş Yeri Hekimi Doktor Cihangir Açık ve İş Sağlığı Uzmanı Ahmet Fevzi Bozkurt tarafından verilen eğitimde Meslek Hastalıkları, Hayvanat Bahçelerinin kuruluşu ve çalışma esasları hakkında yönetmelik konuları işlendi. Eğitimin ikinci bölümünde ise personellerin izlemesi gereken yollar ve yöntemler anlatıldı.
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Kadir Has Kongre Merkezi ve Kadir Has Stadyumunda yapılacak eğitimler ile devam edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327