Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Rektör Yılmaz’a Ziyaret

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, kendisiyle röportaj yapmak için gelen lise öğrencilerini makamında kabul etti.Iğdır Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Naci Aydın, Türk Dili ve Edebiyatı...

Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Rektör Yılmaz’a Ziyaret
Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, kendisiyle röportaj yapmak için gelen lise öğrencilerini makamında kabul etti.
Iğdır Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi öğrencileri, Okul Müdürü Naci Aydın, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Süheyla Hanönü ile birlikte Iğdır Üniversitesi Rektörü Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Öğrencilerinden Pınar Aydın ve Aybüke Akkılıç, hazırladıkları soruları okullarında çıkaracakları “Toprak” adlı dergi için Rektör Yılmaz’a sordular. Yapılan röportajın ardından bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Yılmaz, “Bir lisede böyle bir derginin çıkarılması kolay ve sıradan bir iş değil. Öncelikle ‘Toprak’ adlı derginizin çıkarılmasında size öncülük eden müdürünüzü, öğretmenlerinizi ve siz öğrencileri tebrik ediyorum. Bu başarılı çalışmanızın devamını diliyorum ve okulca sizleri kutluyorum” dedi.
Ziyaret, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327