Anaokulunda Tutum, Yatırım Ve Türk Malları İle Enerji Tasarrufu Haftası Etkinliği

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Merkez Anaokulunda Tutum, Yatırım ve Türk Malları ile Enerji Tasarrufu Haftası etkinliği düzenlendi.30 öğrencinin öğrenim gördüğü Merkez Ana Okulunda gerçekleştirilen Tutum, Yatırım ve Türk Malları ile...

Anaokulunda Tutum, Yatırım Ve Türk Malları İle Enerji Tasarrufu Haftası Etkinliği
Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Merkez Anaokulunda Tutum, Yatırım ve Türk Malları ile Enerji Tasarrufu Haftası etkinliği düzenlendi.
30 öğrencinin öğrenim gördüğü Merkez Ana Okulunda gerçekleştirilen Tutum, Yatırım ve Türk Malları ile Enerji Tasarrufu Haftası programında minik öğrenciler tarafından izleyenlere şiirler okundu. “Ateş böceğim misin?” oyunu, “Akşam Yatma, sabah Kalkma” dansı ve defile gösterisi sunuldu. Ayrıca Tutum, Yatırım ve Türk Malları ile Enerji Tasarrufu Haftası ile ilgili slayt gösterildi. Programda İlçe Emniyet Amiri Muhammed Lütfi Erdem ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci minik öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Cebeci program sonunda etkinliğe emeği geçen Anaokulu Müdürü Hilal Can Yaman, okul öncesi öğretmenleri Nuray Uyanık, Gönül Ceylan, ile öğrencilere teşekkür etti. Daha sonra ailelerinin hazırladığı yerli malı ürünler hep birlikte tüketildi.(MA-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327