Annenin Cinneti Bir Aileyi Parçaladı

Denizli’de bir annenin, önce üç yaşındaki çocuğunu ardından kendisini 6’ncı kattan aşağı atması bir aileyi parçaladı.Olay, gece saat 02:00 sıralarında İstiklal Mahallesi Manolya Kent Sitesi’nde meydana geldi. Psikolojik rahatsızlığı...

Annenin Cinneti Bir Aileyi Parçaladı
Denizli’de bir annenin, önce üç yaşındaki çocuğunu ardından kendisini 6’ncı kattan aşağı atması bir aileyi parçaladı.
Olay, gece saat 02:00 sıralarında İstiklal Mahallesi Manolya Kent Sitesi’nde meydana geldi. Psikolojik rahatsızlığı olduğu için hap kullandığı iddia edilen Feryal Öksüz (37), eşi uyuduğu sırada 3 yaşındaki kızı Asiye’yle balkona çıktı. Balkondan önce çocuğunu ardından kendisini aşağı atan Feryal Öksüz ve kızı hayatını kaybetti. Olayın ardından polis ekipleri incelemelerde bulunurken savcının yaptığı işlemlerin ardından Feryal Öksüz ve kızı Asiye Öksüz’ün cesetleri otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı.
Emekli polis memuru olan ve eşi ile kızının öldüğünü dışarıdan gelen seslerden dolayı anlayan Emin Öksüz aşağıya koştu. Eşi ve kızının cansız bedeni ile karşılaşan Emin Öksüz uzun süre kendisine gelemedi. Diğer aile yakınları da olay yerine gelirken, bazı kadınların sinir krizi geçirdiği ve bayıldığı görüldü.
Anne ve kızının cenazelerinin yapılan otopsilerin ardından Gümüşler Mezarlığı’na defnedileceği kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327