Antalyalı Boksörlerin Büyük Başarısı

13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında Uşak’ta yapılan Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası 1.Grup eleme maçlarında Antalya’dan katılan Hakan Aydoğan sıkletinde finale kadar çıkarak ikinci olurken, İzzetin İnce de kilosunda üçüncü oldu.Sıkletlerinde...

Antalyalı Boksörlerin Büyük Başarısı
13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında Uşak’ta yapılan Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası 1.Grup eleme maçlarında Antalya’dan katılan Hakan Aydoğan sıkletinde finale kadar çıkarak ikinci olurken, İzzetin İnce de kilosunda üçüncü oldu.
Sıkletlerinde ilk dört sporcunun Türkiye Şampiyonası’na katılabileceği eleme maçlarına Antalya’dan 60 kilogramda Hakan Aydoğan, 64 kilogramda Berat Şimşek, 69 kilogramda Tayfun Şimşek ve 81 kilogramda İzzettin İskender İnce katıldı.
Eleme maçlarında Hakan Aydoğan sıkletinde finale kadar çıkarak 2’nci olmayı başarırken, Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan bir diğer Antalyalı sporcu ise İzzettin İnce oldu. İnce kilosunda 3’üncü oldu.
Antalyalı boksörler Hakan Aydoğan ve İzzettin İskender İnce, 22-27 Aralık 2014 tarihinde İskenderun’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’nda Antalya’yı temsil edecek.
Antalya Boks İl Temsilcisi Remzi Ataman, İskenderun’da yapılacak Türkiye Şampiyonası’na katılacak boksörlere güvendiğini ve madalya beklediğini ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327