Asansör Boşluğuna Düşen İşçi Hayatını Kaybetti

İzmir’in Buca ilçesinde bir inşaatın 5. katında alçı, sıva işi yaparken asansör boşluğuna düşen işçi hayatını kaybetti.Edinilen bilgiye göre olay, saat 15.00 sıralarında Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımı devam eden...

Asansör Boşluğuna Düşen İşçi Hayatını Kaybetti
İzmir’in Buca ilçesinde bir inşaatın 5. katında alçı, sıva işi yaparken asansör boşluğuna düşen işçi hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre olay, saat 15.00 sıralarında Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımı devam eden bir tekstil fabrikasının inşaatında meydana geldi. Bu yıl Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Muhasebe Bölümü’nü bitiren 25 yaşındaki Mehmet İsa Dumlu, hem eğitim giderlerini karşılamak hem de ailesine destek vermek amacıyla inşaatlarda çalışmaya başladı. Yeni bir üniversiteye gitmenin de planlarını yapan Dumlu, alçı işleri yaptığı inşaatın 5. katında dengesini kaybedince asansör boşluğuna düştü.
İnşaattaki ilk müdahalenin ardından ağır yaralı olarak Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Mehmet İsa Dumlu, hayatını kaybetti. Üniversite hayalleri kuran Mehmet’in acı haberini alan yakınları gözyaşlarına boğuldu. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327