Ata Demirer Özge Borak çiftinin ayrılık nedeni

Sanat dünyasına bomba gibi düşen ve bir sürü dedikodu dönen Özge Borak Ata Demirer çiftinin ayrılık nedeni en sonunda ortaya çıktı.

Ata Demirer Özge Borak çiftinin ayrılık nedeni
Sürpriz bir kararla ayrılık kararı alan örnek gösterilen çift Ata Demirer Özge Borak çiftinin ayrılık nedeni belli oldu.

Deneyimli gazeteci İpek Durkal katıldığı programda çiftin ayrılık nedenini açıkladı.

Ayrılık nedeni Ata'nın cimriliği

"Ayrılığın maddi yönden olduğu, Ata Demirer'in paraya ihtiyaç olduğu dönemde biraz cimri davrandığı iddia ediliyor" diyen Durkal, "Her ikisinin de üzgün olduğunu biliyoruz. Ata ile Özge hala görüşüyor" dedi.

En yakın arkadaşları bile şokta

Durkal, "Daha düne kadar çift birbirlerine olan aşklarından bahsediyordu. En yakın arkadaşları bile hayretler içerisinde. Kimsenin böyle bir durumdan haberi yoktu. Herkes o gün öğrendi. Hiç kimseye bir şey söylemediler" diye konuştu.

Komşuları bile Ata Demirer'in haline acıdı

Annesinin evine taşınan ve her akşam acıklı şarkılar dinleyen Ata Demirer'in hali komşularını üzdü.

Ata Demirer ile Özge Borak'ın evliliği Nisan 2012'de başlayıp 12 Kasım 2014'te bitmişti. Özge Borak ayrılığın ardından birlikte oturdukları evden taşındı. Demirer ise annesi Ayten Kaçar'ın Cihangir'deki evine kapandı. Neredeyse her akşam yüksek sesle ayrılık şarkıları, aşk türküleri söylüyor. Dertli dertli klarnet çalıyor. Efkar dolu saatler bazen gece yarısına kadar sürüyor.

Komşular rahatsız oldukları bu durum karşısında şimdilik sessiz. Nedenini de kendi aralarında şöyle konuşuyorlar: "Ata boşandığı için zaten üzgün. 'Gürültüden rahatsız oluyoruz' diye şikayete gidersek çok ayıp olur. Bırakalım içini döksün rahatlasın." 


Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330