Atakum’un Şampiyon Miniklerine Başkandan Altın

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, satrançta derece elde eden Atakum Belediyesporlu minikleri altınla ödüllendirdi.Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Kasım Akçay, Satranç Kulübü hocaları Güner Çiçek ve Yusuf Kemal Eren ile Atakum...

Atakum’un Şampiyon Miniklerine Başkandan Altın
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, satrançta derece elde eden Atakum Belediyesporlu minikleri altınla ödüllendirdi.
Atakum Belediyespor Kulübü Başkanı Kasım Akçay, Satranç Kulübü hocaları Güner Çiçek ve Yusuf Kemal Eren ile Atakum Belediyesi Satranç Kulübü üyesi yaşları 9-12 arasında olan 6 sporcu ile aileleri Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret ettiler. 9-12 yaş arası minikler, Samsun ili genelinde bireysel olarak aldıkları birinciliklerle Atakum’un gururu oldular.
Satranç Kulübü Hocası Güner Çiçek Başkan Taşçı’ya verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, "Bizim de görevimiz bu çocukları Şubat 2015 tarihinde Antalya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına en iyi şekilde hazırlamak. Orada Atakum ilçemizin ve belediyemizin adını duyurmak bize büyük mutluluk verecektir" dedi.
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, satranç şampiyonu miniklerle gurur duyduğunu belirterek, "Atakum spordan sağlığa her alanda insanların yaşamaktan keyif aldığı marka kent olma yolunda hızla ilerliyor. Biz size destek veriyoruz, sizler de aldığınız bu başarılarla bu desteğimizin boşa gitmediğini ispat ediyorsunuz. Bu yavrularımız göğsümüzü kabartmıştır. Onlar için daha iyi şartlar oluşturmak için de elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isterim" dedi.
Daha sonra Atakum Belediyesi Satranç Kulübü şampiyonları Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı tarafından altınla ödüllendirildi.
Aileler ise çocuklara böyle güzel imkanlar sunan bir belediye başkanına sahip oldukları için ne kadar mutlu olduklarını belirterek teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327