“ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ’NDE AKADEMİSYENLER ARASINDA PROJE KÜLTÜRÜNÜN GELİŞTİRİLMESİ VE YAYGINLAŞTIRILMASI ”PROJESİ

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi tarafından TÜBİTAK 1000 Programı kapsamında yürütülmekte olan ‘Atatürk Üniversitesi`nde Akademisyenler Arasında Proje Kültürünün Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması’...

“ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ’NDE AKADEMİSYENLER ARASINDA PROJE KÜLTÜRÜNÜN GELİŞTİRİLMESİ VE YAYGINLAŞTIRILMASI ”PROJESİ
Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi tarafından TÜBİTAK 1000 Programı kapsamında yürütülmekte olan ‘Atatürk Üniversitesi`nde Akademisyenler Arasında Proje Kültürünün Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması’ isimli proje dahilinde, TÜBİTAK proje hazırlama eğitimi düzenlenmiştir.
Yoğunlaştırılmış Proje Eğitiminde, TÜBİTAK projesinin bileşenleri, bileşenlerin ayrıntılı olarak tanımlanması, bu bileşenlerin yazımı konusunda sık yapılan hatalar ve çözüm yolları, proje yazımında dikkat edilmesi gereken teknik hususlar konusunda Atatürk Üniversitesi Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi Danışma Kurulu Başkanı ve TÜBİTAK Türk Tarım ve Ormancılık Dergisi Baş editörü Prof. Dr. Sezai Ercişli tarafından, katılımcılara 2 gün boyunca eğitim verilmiştir.
Programına katılan 220 akademisyene eğitimler sonunda sertifika verilmiştir.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327