Atb’den Uygulamalı Girişimcilik Kursu

Aksaray’da Ticaret Borsası (ATB) ve KOSGEB işbirliği ile kendi işini kurmak isteyen ve uygulanabilir bir iş planı projesine sahip girişimci adaylarına yönelik ücretsiz "Uygulanabilir Girişimcilik Kursu" açılıyor.20-30 Eylül 2014 tarihleri...

Atb’den Uygulamalı Girişimcilik Kursu
Aksaray’da Ticaret Borsası (ATB) ve KOSGEB işbirliği ile kendi işini kurmak isteyen ve uygulanabilir bir iş planı projesine sahip girişimci adaylarına yönelik ücretsiz "Uygulanabilir Girişimcilik Kursu" açılıyor.
20-30 Eylül 2014 tarihleri arasında Eskil ilçesinde, 19 Eylül 3 Ekim tarihleri arsasında da Güzelyurt ilçesinde açılacak olan "Uygulanabilir Girişimcilik Eğitimi Kursu" herkese iş imkanı sağlayacak.
Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, "Aksaraylı girişimcilerimize iş imkanı sağlamak için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazırız. Bu anlamda KOSGEB desteklerinden faydalanmaları için çalışmalar yapıyoruz. Bu projenin amacı istihdam sorununun en önemli çözümlerinden biri olan girişimciliğin desteklenip yaygınlaştırılarak ekonomik kalkınmaya katkı sağlamaktır’’ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327