Aydın İhlas Ailesinin Mutlu Günü

İhlas Holding Aydın Bölge Temsilcisi Tuncer Varol’un oğlu Fatih Varol, hayatını Hasan-Dudu Bilgiç’in öğretmen kızları Gülnur’la birleştirdi.Aydın Hasmahal Restaurant’da düzenlenen düğün merasimine İhlas Holding İstanbul, İzmir,...

Aydın İhlas Ailesinin Mutlu Günü
İhlas Holding Aydın Bölge Temsilcisi Tuncer Varol’un oğlu Fatih Varol, hayatını Hasan-Dudu Bilgiç’in öğretmen kızları Gülnur’la birleştirdi.
Aydın Hasmahal Restaurant’da düzenlenen düğün merasimine İhlas Holding İstanbul, İzmir, Antalya, Isparta, Denizli, Afyonkarahisar ve Muğla bölge temsilcileri, İhlas Haber Ajansı (İHA) Aydın Bölge Müdürlüğü çalışanları, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Ümit Varol, Hizmet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Önder Varol, Hizmet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Altay Varol, Varol ve Bilgiç aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Tuncer-Fatma Varol ve Hasan-Dudu Bilgiç, çocuklarının bu mutlu gününde davetlilerle yakından ilgilendiler. İhlas Holding Antalya Bölge Müdürlüğü Pazarlama departmanında koordinatör olarak çalışan Fatih Varol ve öğretmen Gülnur Varol düğün merasiminde mutluluklarını davetlilerle paylaştı. Genç çift, düğüne katılan herkesle fotoğraf çektirerek, mutlu günlerini ölümsüzleştirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327