Aydın’dan Sosyal Medyaya Yasak Geleceği İddialarina Cevap

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Grubu tarafından TBMM’ye gönderilen yasa teklifinde sosyal medyaya yasaklama getirileceği iddialarının yalan olduğunu söyledi.TBMM AK Parti Grubu tarafından hakimler ve savcıların özlük haklarını...

Aydın’dan Sosyal Medyaya Yasak Geleceği İddialarina Cevap
AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Grubu tarafından TBMM’ye gönderilen yasa teklifinde sosyal medyaya yasaklama getirileceği iddialarının yalan olduğunu söyledi.
TBMM AK Parti Grubu tarafından hakimler ve savcıların özlük haklarını düzenleyen teklife Ceza Muhakemesi Kanunu’nda ve Türk Ceza Kanunu’nda bazı değişiklikler öngören maddelerin eklenerek, Hâkimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi adı altında TBMM’ye gönderilen düzenlemede sosyal medyaya yasaklama getirileceği yönündeki iddialara Genel Kurul kürsüsünden cevap veren AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, “Son gelen kanunla ‘sosyal medyada, Twitter’da yasaklama getireceksiniz’ iddiaları külliyen yalan. Sosyal medya ile Twitter ile ilgili bir yasaklama yok” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327