Aygül’den, Vali Büyük’e Veda Ziyareti

Adana’da yaklaşık 3 yıldır İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini sürdüren Hamit Aygül, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne atanması dolayısıyla Vali Mustafa Büyük’e veda ziyaretinde bulundu.Hamit...

Aygül’den, Vali Büyük’e Veda Ziyareti
Adana’da yaklaşık 3 yıldır İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini sürdüren Hamit Aygül, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne atanması dolayısıyla Vali Mustafa Büyük’e veda ziyaretinde bulundu.
Hamit Aygül, bir tarım kenti olan Adana’daki görevi sırasında müdürlüğün çalışmalarına verdiği destekten dolayı Vali Mustafa Büyük’e teşekkür etti.
Vali Büyük ise başta gıda denetimi ve çiftçilerin taleplerinin karşılanması olmak üzere olumlu çalışmalar gerçekleştiren İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Aygül’ün, yeni görev yeri olan İstanbul’da da başarılı çalışmalar yapacağına inandığını söyledi.
Bürokratların, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaktan ve vatandaşlara hizmet vermekten büyük onur duyan kişiler olduğunu vurgulayan Vali Büyük, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine atanan Hamit Aygül’e yeni görev yerinde başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327