Aytop Saldırıyı Kınadı

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop, Bingöl’de şehit edilen emniyet mensupları için taziye mesajı yayımladı.Aytop, mesajında, "Son günlerde ülkemizi karıştırmak isteyen ve kardeş kavgası için çabalayan teröristlerin...

Aytop Saldırıyı Kınadı
Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop, Bingöl’de şehit edilen emniyet mensupları için taziye mesajı yayımladı.
Aytop, mesajında, "Son günlerde ülkemizi karıştırmak isteyen ve kardeş kavgası için çabalayan teröristlerin tahrikleriyle yapılan protestolar sonucu acı haberlerle üzüldük. Bingöl’den Gelen Şehit Haberleriyle bir kez daha yüreklerimize kor ateş düştü. Cenab-ı Allah milletimizi daha büyük felaketlerden, acılardan korusun. Milletimiz şehitlerini her zaman minnet ve şükranla anacaktır. Onlara çok şey borçluyuz. Çünkü onlar bir insanın yapabileceği en büyük fedakârlığı yapıyorlar. En kutsal varlıkları olan canlarını bu ülke ve bu millet için veriyorlar. Bize düşen onların aziz hatıralarına sahip çıkmaktır. Allah terör belasından ülkemizi kurtarsın. Bir daha bu acılar yaşanmasın. Milletimizin başı sağ olsun. Şehit Emniyet Mensubu kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, kederli ailelerine sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Terörle mücadele de en büyük güvencemiz olan emniyet ve Silahlı Kuvvetlerimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Mekânları cennet olsun" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327