Ayvalıklı Atletler Rio Olimpiyatlarına Hazırlanıyor

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Atletizm Kulübü’nün yürüyüş sporcuları, Türkiye Atletizm Federasyonu’nun hazırlık kampına katıldı.Ayvalık ilçesinin sesini katıldıkları yurt içi ve yurt dışı şampiyonalarda aldıkları başarılı...

Ayvalıklı Atletler Rio Olimpiyatlarına Hazırlanıyor
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Atletizm Kulübü’nün yürüyüş sporcuları, Türkiye Atletizm Federasyonu’nun hazırlık kampına katıldı.
Ayvalık ilçesinin sesini katıldıkları yurt içi ve yurt dışı şampiyonalarda aldıkları başarılı derecelerle duyuran Atletizm Kulübü’nün yürüyüş sporcuları, Türkiye Atletizm Federasyonu’nun Yürüyüş Olimpik Aday Kadrosu için hazılık kampına katıldı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesindeki Sarımsaklı Kapalı Spor Salonu’nda süren hazırlık kampında milli takım antrenörleri Sabahattin Tatar, Hatice Çelik, Bekir Çetinkaya, Hatice Tatar, Nilgün Korucu, Bilge Kaçak, Hüseyin Bürü, Fatih Yılmaz ve 18 sporcunun görev aldığı öğrenildi.
29 Kasım’a kadar devam edecek kampta teknik, taktik ve kondisyon antrenmanları yapılacak. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü M. Cem Hamzaoğlu öncülüğünde, antrenör ve sporcular Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’yı ziyaret ederek, kendilerine vermiş olduğu destekler için teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327