Ayvalık’ta Kurtuluş Büyük Coşkuyla Kutlanacak

Ayvalık’ın düşman işgalinden kurtarılışının 92. yıldönümünü konserlerle ve çeşitli etkinliklerle kutlanacak.Ayvalık’ın düşman işgalinden kurtarılışının 92. yılı kutlama programı 15 Eylül Pazartesi günü sabah saat 09.45’te...

Ayvalık’ta Kurtuluş Büyük Coşkuyla Kutlanacak
Ayvalık’ın düşman işgalinden kurtarılışının 92. yıldönümünü konserlerle ve çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
Ayvalık’ın düşman işgalinden kurtarılışının 92. yılı kutlama programı 15 Eylül Pazartesi günü sabah saat 09.45’te Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Ayvalık Belediyesi’nin çelenklerinin sunulmasıyla başlayacak.
Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulmasının ardından Ayvalık Belediyesi Bandosu eşliğinde İstiklal Marşı okunacak. Daha sonra günün anlam ve önemini içeren şiirler öğrenciler tarafından okunacak.
Ayvalık Halk Eğitim Merkezi’nce Cumhuriyet Meydanı’nda halk oyunları gösterisi yapılacak. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, günün anlam ve önemini içeren bir konuşma yapacak.
Kurtuluş etkinliklerinin akşam bölümü ise yine Ayvalık Cumhuriyet Meydanı’nda Melda Duygulu ve Serhan Savaşkan konseri ile renklenecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327