Ayvalıkta Kurtuluş Konseri

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü nedeniyle Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen büyük ilgi gördü.İlçe merkezinde bulunan Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konserde; TRT’nin unutulmaz...

Ayvalıkta Kurtuluş Konseri
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü nedeniyle Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen büyük ilgi gördü.
İlçe merkezinde bulunan Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konserde; TRT’nin unutulmaz sanatçısı Melda Duygulu ile Serhan Savaşkan en güzel şarkılarını Ayvalıklılar için seslendirirken halka müzik ziyafeti çektiler. Konserin ilk bölümünde sahne alan genç şarkıcı Serhan Savaşkan, güncel pop müziği eserleriyle açık hava konserini izleyenleri coşturmayı başardı. Konserin ikinci bölümünde sahne alan TRT’in ünlü ses sanatçılarından Melda Duygulu, yıllardır Ayvalık’ta yaşadığını ve artık kendisini bir Ayvalıklı gibi hissettiğini söyledi. Duygulu, Atatürk’ün sevdiği türküleri seslendirdiği konserinin son bölümünde ise kendisini dinlemeye gelen Ayvalıklıların istek parçalarına da yer vermeyi ihmal etmedi. Konserde, Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer sanatçılara birer buket çiçek ikram etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327