Azerbaycan Sendika Yetkilileri Kayseri’de

Azerbaycan Cumhuriyeti Komünal Sendikası’ndan 7 kişilik bir heyet, Hizmet-İş Sendikasının davetlisi olarak Kayseri’ye gelerek bazı incelemelerde ve ziyarette bulundu.Heyeti Hizmet-İş Sendikası Genel Sekreteri Devlet Sert ile Hak-İş Konfederasyonu...

Azerbaycan Sendika Yetkilileri Kayseri’de
Azerbaycan Cumhuriyeti Komünal Sendikası’ndan 7 kişilik bir heyet, Hizmet-İş Sendikasının davetlisi olarak Kayseri’ye gelerek bazı incelemelerde ve ziyarette bulundu.
Heyeti Hizmet-İş Sendikası Genel Sekreteri Devlet Sert ile Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Halil Özdemir karşıladı.
Azerbaycan Cumhuriyeti Komünal Sendikası heyetinde, Genel Başkan Telman Hacıyev, Genel Sekreter Gülşen Kadimova, Mingecevir Sendikası Şube Başkanı Abdül Aliyev, Yeşillendirme Tasarufat Birligi Sendikası Başkanı Zenfira Huseynova, Bakı Şehir Işığı Elektrik Şebeke İşletmesi Temsilcisi Samir Hasanov, Uluslararası ve Organizasyon İşleri Uzmanı Nigar Yusifova ile Dış İlişkiler Uzmanı Nergiz İsmailova yer aldı.
Heyetin ilk olarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hayri Naziksoy’u makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Genel Sekreter Naziksoy’da gerçekleşen ziyaretden Büyükşehir Belediyesi olarak memnun kaldıklarını belirterek,” Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımız bütün hızıyla devam etmektedir. Hinterland kapsamında da bağlanan mahallelerimize yatırımlarımız sürmektedir. Ekibimizin birlikte çalışmaları sayesinde bir çok ilin hayalinde olan projeleri bizler uygulayıp gerçekleştirmeyi başardık. Bundan sonra da Allah izin verirse devam edecek” dedi.
Genel Başkan Telman Hacıyev Kayseri’ye yer yönüyle hayran kaldıklarını söyleyerek, “ Gezilerimiz esnasında Kayseri’de seyyar satıcı göremedik. Şehir merkezinde dolmuş göremedik. Kayseri çok moderin ve güzel bir şehir. Erciyes’de ki projelere hayran kaldık. Kısacası Kayseri gelişen ve büyüyen dünyaya tamamen ayak uydurmuş. İnşallah bizlerde sizleri Azerbaycan’a Bakü’ye davet ediyoruz. Biz de sizlere kendi memleketimizi gezdirelim hemde sizin üstün belediyecilik tecrübelerinizden faydalanalım” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327