Azeri Hostes, Aydın Efesini Uçurdu

Aydınlı Çağlayan Ailesi’ne Azeri gelin geldi. Suriye sınır kapısında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapan Hakan Çağlayan üniversitede tanıştığı özel bir havayolunda hosteslik yapan Nilgün Yusumut ile hayatını...

Azeri Hostes, Aydın Efesini Uçurdu
Aydınlı Çağlayan Ailesi’ne Azeri gelin geldi. Suriye sınır kapısında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı olarak görev yapan Hakan Çağlayan üniversitede tanıştığı özel bir havayolunda hosteslik yapan Nilgün Yusumut ile hayatını birleştirdi.
Aydın-İzmir Karayolu üzerinde bulunan bir salonunda düzenlenen düğünde Azeri ve Efe Kültürü şenliğine dönerken davetliler gecede doyasıya eğlendi. Daha çok yöresel oyunların sergilendiği düğünde oğlan evi Azeri oyunları kız evi de Zeybek oyunlarını ilgi ile izledi.
Hacettepe Üniversitesi’nde okurken, Türkçe topluluğunda birlikte görev yapan topluluğun eski Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çayalan ile Eski Üst Kurul Üyesi Nilgün Yusumut’ okulda başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşünce okulu bitirip iş sahibi olan iki genç Aydın’da yaptıkları düğünle hayatlarını birleştirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327