Aziz Kocaoğlu'na bir yılda iki acı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun parkinson tedavisi gören kardeşi Azmi Kocaoğlu vefat etti.

Aziz Kocaoğlu'na bir yılda iki acı!

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, kendisinden 3 yaş küçük olan ve bir süredir İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde parkinson tedavisi gören kardeşi 64 yaşındaki Azmi Kocaoğlu bugün vefat etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Aziz Kocaoğlu’nun babası İhsan Kocaoğlu da geçen yıl 25 Şubat’ta yaşamını yitirmiş, Tokat’ın Erbaa İlçesi’nde toprağa verilmişti.

Aziz Kocaoğlu, kardeşi Azmi Kocaoğlu’nun vefatıyla, bir yıl içinde ikinci acıyı yaşadı.

DAHA ÖNCE AMELİYAT OLMUŞTU

İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri, daha önce özel hastanede beyin tümörü ameliyatı geçiren Azmi Kocaoğlu’nun son bir yıldır kendi hastanelerinde tedavi gördüğünü belirtti. Bu süreçte bilinci tam olarak yerine gelmeyen Azmi Kocaoğlu’nun, Anestezi Yoğun Bakım Servisi’ndeki tedavisi sürerken, bugün saat 16.00 sıralarında kalp ve solunumunun durduğu, geri döndürmek için 45 dakika boyunca müdahalede bulunulmasına rağmen başarılı olunamadığı bildirildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kardeşinin ölüm haberi üzerine hastaneye geldi.Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2015, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327