Aziz Yıldırım "Galatasaray kim ki..."

Derbi maçı için İsmail Kartal'ın “10 kişi kaldıktan sonra haddimizi bilerek oynadık” söylemine Aziz Yıldırım açıklama getirdi.

Aziz Yıldırım

Süper Lig'de ilk derbi maçını yapan Galatasay Fenerbahçe maçında Bruno Alves’in gördüğü amatör kırmızı kart sebebiyle hayli öfkeli olan İsmail Kartal başkan Aziz Yıldırım’dan destek görmüştü.

Aziz Yıldırım, maç sonunda aradığı Kartal’a “Sen sakın moralini bozma” deyip destek olsa da; mücadelenin ardından yaptığı açıklamalardan dolayı da tepki gösterdi.

İsmail Kartal, “10 kişi kaldıktan sonra haddimizi bilerek oynadık” açıklamasını yapmış ve bu sözler, taraftarların tepkisini çekmişti.

Yıldırım da bu açıklamalara hayli sinirlenirken, “İsmail, maç sonunda açıklamalarına dikkat et. ‘Haddimizi bilerek oynadık’ demişsin. Galatasaray kim ki Fenerbahçe haddini bilerek oynasın? Fenerbahçe haddini bilmez. Fenerbahçe kimle oynuyorsa haddini bildirir. Bu laflar Fenerbahçe hocasına yakışmaz” ifadelerini kullandı.

İsmail Kartal açıklama getirdi

İsmail Kartal ise bu sözlerine açıklık getirdi. Başkan Aziz Yıldırım’a sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirten Kartal, “30 yıldır bu camianın içerisindeyim. Orada 10 kişi kaldıktan sonra daha kontrollü oynadığımızı belirttim. Sözlerim yanlış anlaşıldı” dedi. Bu konuşmadan sonra konu tatlıya bağlanırken; Yıldırım, Kartal’ı açıklamalarına dikkat etmesi konusunda uyardı. Yıldırım daha sonra Kartal’a destek mesajlarını sürdürdü. 


Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 09:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
metincee
metincee - 6 yıl Önce

yine sekeri yukselmis hocasi haddini bilierek oynamis ona kizacagin a gs imiza kiziyor ne adam yaaaaa

Malatyalı
Malatyalı - 6 yıl Önce

sen kimsin şikeci aziz!

Kartal Ahmet
Kartal Ahmet - 6 yıl Önce

sen kimsinki iyi niyetle söylenmiş bir cümleyi sündürüyorsun haddini bildirmek allaha mahsusutur sende bir kulsun haddini aşma çizmeyi taşıyorsun ağır gel

yusuf
yusuf - 6 yıl Önce

galatasaray'ın kim olduğunu gördün tescilli şikeci aziz.

SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327