Aziz Yıldırım Şubat’ta Çerkezköy’e Gelecek

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Fenerbahçeliler Derneği Üyesi olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’dan Şubat ayında Çerkezköy’e gelme sözü aldığını...

Aziz Yıldırım Şubat’ta Çerkezköy’e Gelecek
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Fenerbahçeliler Derneği Üyesi olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’dan Şubat ayında Çerkezköy’e gelme sözü aldığını söyledi.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Süleyman Kozuva, Silivri’de düzenlenen Fenerbahçeliler Derneği’nin toplantısında Başkan Aziz Yıldırım ile bir araya geldi. Yıldırım’a Çerkezköy’deki Fenerbahçeliler Derneği’nin faaliyetlerini anlatan Kozuva, Fenerbahçe tesislerinin Çerkezköy’e yapılmasını önerdi. Geçtiğimiz Aralık ayının başında Çerkezköy’de düzenlenen ‘1 Milyon Üye Projesi’ tanıtım toplantısında gündeme gelen ve Çorlu’da yapılması planlanan Fenerbahçe tesisleri ile ilgili olarak taleplerde bulunan Kozuva, "Elbette Çorlu olabilir. Ancak Çerkezköy de olabilir. Çerkezköy’e yapılmasını istiyoruz" dedi.
Çerkezköy’deki toplantının ardından hızlı bir şekilde üye çalışmasına başladıklarını dile getiren Kozuva, "Biz Çerkezköy olarak istemiş olduğunuz üye sayısına kısa sürede ulaşacağız. Sizden de isteğimiz, camia olarak Türkiye genelinde düşündüğünüz tesis yapma çalışmaları kapsamında Çerkezköy’e de tesisler yapmanız" diye konuştu.
Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ile bir araya gelerek tesis talebinde bulunan Süleyman Kozuva, "Aziz Başkan Fenerbahçelilerin Çerkezköy’deki çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti. Ayrıca sayın Yıldırım, Şubat ayında ilk defa Çerkezköy’e gelecek" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327