Bacanlı’dan Akut Afyon Lojistik Ve Operasyon Merkezini Ziyaret

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Afyonkarahisar Temsilcisi Kürşat Bacanlı, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Afyon Lojistik ve Operasyon merkezini ziyaret etti.Bacanlı ziyaretinde, kurulduğu günden bu yana kentte önemli faaliyetlerde bulunarak adından...

Bacanlı’dan Akut Afyon Lojistik Ve Operasyon Merkezini Ziyaret
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Afyonkarahisar Temsilcisi Kürşat Bacanlı, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Afyon Lojistik ve Operasyon merkezini ziyaret etti.
Bacanlı ziyaretinde, kurulduğu günden bu yana kentte önemli faaliyetlerde bulunarak adından sıkça söz ettiren, sadece katıldığı arama kurtarma operasyonlarıyla değil, eğitici öğretici paylaşımlarıyla da topluma hizmet eden AKUT Afyon ekibinin çalışmalarında başarılar dilediler. Ziyarette AKUT Afyon Ekip Lideri Mehmet Bülent Uğurluoğlu’na plaket takdim eden Bacanlı, AKUT’un uluslararası standartlarda çalışan, Birleşmiş Milletlerden (BM) akredite olmuş başarılı bir arama kurtarma ekibi olduğunu, bundan dolayı kendilerine teşekkür ettiklerini kaydetti. Bacanlı ayrıca AKUT’a istenildiği takdirde TS EN ISO9001 yönetim sistemi ve TS18001 iş sağlığı ve güvenliği sistemi ve faaliyetlerinde kullandıkları ekipmanların muayene ve gözetimlerinde destek olabileceklerini ifade ettiler. Ziyarette hazır bulunan AKUT Afyon Lojistik Bölüm Sorumlusu Faruk Kılıç ise AKUT’un kurulduğu günden bugüne dek gerçekleştirdiği 2 bini aşkın operasyonun hiçbirinde kaza yahut yaralanma yaşanmadığının altını çizerek, AKUT’u ülkenin en güvenilir kurumlarından biri yapan olgunun en başta gönüllülerine sağladığı can güvenliği ve sıfır risk bilinci olduğunu belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327