Bahçelievler İle Muş Belediyesi Kardeş Oldu

İstanbul Bahçelievler Belediyesi ile Muş Belediyesi ‘Kardeş Belediye’ oldu.İstanbul Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun talimatıyla Muş’a geldiğini ve Muş Belediyesi ile Korkut ve Hasköy...

Bahçelievler İle Muş Belediyesi Kardeş Oldu
İstanbul Bahçelievler Belediyesi ile Muş Belediyesi ‘Kardeş Belediye’ oldu.
İstanbul Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun talimatıyla Muş’a geldiğini ve Muş Belediyesi ile Korkut ve Hasköy belediyelerine öncülük edeceklerini söyledi. Develioğlu, “Sayın Başbakanımızın talimatları ile Muş’a geldik. Bundan böyle Muş Belediyesi’ne imkanlarımız dahilinde destek olacağız. Biz Muş Belediyesi’ne destek olacağız, onlarda bizlere destek olacak. Birbirimizden her türlü istifade edeceğiz” ifadelerini kullandı.
‘Kardeş Belediye’ protokolü kapsamında Belediye Başkanı Feyat Asya’yı ziyaret eden Develioğlu, Muş ve Bahçelievler Belediyesi’nin bundan böyle birbirlerinden istifade edeceklerini açıkladı. Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nu ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Muş ile Bahçelievler Belediyesi’nin kardeş olmasının Muş için büyük bir şans olduğunu kaydetti. Asya, “Osman başkanımız bizim ağabeyimizdir. Bundan böyle kendisinden ve belediyesinin imkanlarından istifade edeceğiz. Muş Belediyesi olarak imkanlarımız yetersiz ve personel sıkıntımız olduğu için zaman zaman bazı hizmetleri yapmakta eksik kalıyoruz. İnşallah başta Bahçelievler Belediyesi olmak üzere AK Partili belediyelerimiz ile sürekli istişare ederek Muş’u hak ettiği konuma kavuşturacağız” dedi.
Başkan Asya, daha sonra Başkan Develioğlu’na plaket takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327