BAKAN IŞIK KOCAELİ’DE YATIRIM TOPLANTISINA KATILDI

Kocaeli’de Kamu ve Büyükşehir yatırımları için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık başkanlığında toplantı yapıldı. Seka ParkOtel’de yapılan toplantıda 2015 yılında gerçekleştirilecek projeler ve yatırımlar gözden geçirildi.Toplantıya...

BAKAN IŞIK KOCAELİ’DE YATIRIM TOPLANTISINA KATILDI
Kocaeli’de Kamu ve Büyükşehir yatırımları için Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık başkanlığında toplantı yapıldı. Seka ParkOtel’de yapılan toplantıda 2015 yılında gerçekleştirilecek projeler ve yatırımlar gözden geçirildi.
Toplantıya Bakan Işık’ın yanısıra, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Milletvekilleri Zeki Aygün ve İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr Tahir Büyükakın, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkan Adayı Şemsettin Ceyhan ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ve diğer bürokratlar katıldı. 2015 yılında Devlet ve Büyükşehir yatırımlarının görüşüldüğü toplantıda, projelerin ve çalışmaların hangi durumda olduğu hakkında katılımcılara bilgi verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327