Bakan Ve Valinin Eşleri Taburcu Edildi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci ve Denizli Valisi Abdülkadir Demir’in eşi Nurtaç Demir katıldıkları festivalde üzerlerine spot ışığı düşmesi sonucu yaralanmıştı. Zeybekci ve Demir sabah saatlerinde hastaneden taburcu...

Bakan Ve Valinin Eşleri Taburcu Edildi
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci ve Denizli Valisi Abdülkadir Demir’in eşi Nurtaç Demir katıldıkları festivalde üzerlerine spot ışığı düşmesi sonucu yaralanmıştı. Zeybekci ve Demir sabah saatlerinde hastaneden taburcu edildi.
Denizli Valiliği, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve TRT işbirliğiyle düzenlenen 5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali’nin yapıldığı Hierapolis Antik Kenti’nde spot ışığı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin eşi Ayşen Zeybekci ve Denizli Valisi Abdülkadir Demir’in eşi Nurtaç Demir’in üzerine düştü. Olayda ayrıca koruma polisi Sümeyye Demirci de elinden yaralandı. Dün gece yapılan tedavilerin ardından Ayşen Zeybekci, Nurtaç Demir ve koruma polisi Sümeyye Demirci hastaneden taburcu edildi.
Öte yandan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin bugün yapacağı Buldan ilçesindeki Tripolis Antik Kenti’ndeki inceleme gezisinin de iptal edildiği açıklandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327