Bakıcı kadın dehşeti!

Denizli’de bakıcı bir kadın işe başladığı ilk gün 96 yaşındaki yaşlı adamın yüzüne biber gazı sıkarak 3 bin 300 TL’sini alarak kaçtı. “Gözüme biber gazı sıkınca çok korktum alevler içinde yandım” diyen yaşlı adam ise ambulansla kaldırıldığı hastanede tedavisinin ardından taburcu edildi.

Bakıcı kadın dehşeti!

Edinilen bilgilere göre, olay Pamukkale ilçesinde yaşandı. İddialara göre, Burhanettin Korkmaz (96) isimli yaşlı adam kendisine bakması için arkadaşı olduğunu söylediği Gürsel K., isimli şahıs ile görüştü. Dün öğlenden sonra Gürsel K., ise isminin Seçil olduğu öğrenilen 30 yaşlarında bir kadını Korkmaz’ın evine getirerek tanıştırdı. Korkmaz yaptığı görüşme sonrası kadını işe almaya kabul etti. Yaşlı adam sonrasında yaşadıklarını ve duyanları dehşete düşüren olayı ise şöyle anlattı: 

“Arkadaşımla daha önce konuşmuştuk ‘bana bir bakıcı lazım’ diye. Arkadaşım birini bulmuş birlikte eve geldik. Kadın sonra ile başladı. Yemeğini yedi ve sonra dışarı çıktık. Eve geri geldik ve bana ‘Amcacım bana 100 TL verir misin?’ dedi. Benim de çantam üzerimdeydi. Buradan çıkarırken gördü. Parayı kaptığı gibi fırladı çıktı. Buraya (apartmanın dış kapısına) kadar indik baktık yok sonra polise haberverdik. Biber gazını o anda sıkmış. Gözlerim falan çok kötü oldu, zaten tahkikatım yok ki benim ben 96 yaşında adamım. Fırladı çıktı burada da kimse yok. Daha önceden böyle bir şey gelmedi başıma ben şikayetçiyim 3 bin 300 TL’mi aldı, benim zaten 3 aylık emekli maaşım.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327