Bakırköy Belediyesi, Yeşilyurt Bayan Voleybol Takımı’na Sponsor Oldu

Bakırköy Belediyesi, Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Yeşilyurt Spor Kulübü’ne sponsor oldu.Yeşilyurt Kulüp binasında gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, hedefe koşan bir takım...

Bakırköy Belediyesi, Yeşilyurt Bayan Voleybol Takımı’na Sponsor Oldu
Bakırköy Belediyesi, Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Yeşilyurt Spor Kulübü’ne sponsor oldu.
Yeşilyurt Kulüp binasında gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, hedefe koşan bir takım yapacaklarını belirterek şunları söyledi:
"Bakırköy Belediyesi olarak sporun sadece futboldan ibaret olmadığını düşündüğümüz için amatör sporculara ve kulüplere her zaman olabildiğince destek olmaya devam edeceğiz. Hayırlı olsun. Çok genç bir kadro var. Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt Spor Kulübü’nün bundan sonra milli takımlarımıza da oyuncu çıkartacağını düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda sadece ülke içinde değil, Avrupa ve dünyada da başarılı bir takım haline geleceğiz. Hepsini şimdiden tebrik ediyorum. İnşallah öncelikle birince ligde sağlam bir yer edinip, hedefe koşan bir takım yapacağız”
Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu ve Yeşilyurt Kulübü Başkanı Necmettin Karabacak arasında imzalanan anlaşma ile Yeşilyurt, 2 yıl boyunca Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt adı altında mücadele edecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327