Bakırköylü Zihinsel Engelliler Eskişehir’i Gezdi

Bakırköy Zihinsel Engelliler Eğitim Derneği, başarılı bir yıl geçiren çocukları Eskişehir gezisiyle ödüllendirdi.Bakırköy Belediyesinin düzenlediği geziyle Eskişehir’e gelen Bakırköy Zihinsel Engelliler Eğitim Derneği öğrencileri...

Bakırköylü Zihinsel Engelliler Eskişehir’i Gezdi
Bakırköy Zihinsel Engelliler Eğitim Derneği, başarılı bir yıl geçiren çocukları Eskişehir gezisiyle ödüllendirdi.
Bakırköy Belediyesinin düzenlediği geziyle Eskişehir’e gelen Bakırköy Zihinsel Engelliler Eğitim Derneği öğrencileri ve aileleri, soğuk havaya rağmen Masal Şatosu ve Sualtı Dünyasında güzel bir gün yaşadılar. İstanbul Bakırköy’de yaşayan zihinsel engellilere yönelik eğitim veren derneğin Başkanı Nurgen Eryavuz, başarılı bir yılın sonunda çocuklara ödül olarak Eskişehir gezisini düzenlediklerini belirtti. Başkan Eryavuz; “Bakırköy Belediyesinin desteğiyle geldiğimiz Eskişehir’deki güzel değişimi görünce oldukça şaşırdık. Büyükşehir Belediyesinin çocuklarımıza gösterdiği ilgiye çok teşekkürler. Yılmaz Büyükerşen’e de engelliler için böylesine mükemmel yaşanabilir bir kente imza attığı için müteşekkiriz. Masal Şatosunda masal anlatan Keloğlan, Dede Korkut ve Nasrettin Hoca’nın android robotlarına çocuklar hayran kaldı” dedi.
Geziye katılan engelli çocuklar ve aileleri Yılmaz Büyükerşen’in Masal Şatosundaki maketiyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330