Bakkala Giren Hırsızlar Sigara Ve Bozuk Para Çaldi

Adana’nın Kozan ilçesinde bir bakkala giren hırsızlar, raftaki sigaraları ve bozuk paraları alarak kayıplara karıştı.Edinilen bilgiye göre, gece bilinmeyen bir saatte hırsız veya hırsızlar Tufanpaşa Mahallesi Menekşe Sokak üzerinde Murat...

Bakkala Giren Hırsızlar Sigara Ve Bozuk Para Çaldi
Adana’nın Kozan ilçesinde bir bakkala giren hırsızlar, raftaki sigaraları ve bozuk paraları alarak kayıplara karıştı.
Edinilen bilgiye göre, gece bilinmeyen bir saatte hırsız veya hırsızlar Tufanpaşa Mahallesi Menekşe Sokak üzerinde Murat ve Reyhan Aranmaz çiftine ait bakkal dükkanına gelerek levye yardımı ile darabaları ayırarak camı kırıp içeriye girdi. İçeri giren hırsız veya hırsızlar raflarda bulunan sigaralar ile kasada bulunan bir miktar parayı alarak kayıplara karıştı.
Sabah iş yerine gelince hırsızlık olayını fark eden Murat Aranmaz, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri iş yerinde inceleme ve parmak izi çalışması yaptı. İş yerinden 2 bin lira değerinde sigara ile 600 lira paranın çalındığı belirtildi.
İş yeri komşusu Mustafa Akıcı, "Hırsızlar gece bilinmeyen bir saatte demirleri levyeler ile açarak camı kırıp içeriye girmişler. Saat kaçta girdiklerini bilmiyoruz. İçeriden 2 bin liranın üzerinde sigara ile 500-600 lira bozuk para almışlar” dedi.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327