BALKANTÜRKSİAD'dan Litvanya Büyükelçisi ve Konsolosu'na Bursaspor forması

Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, Litvanya Ankara Büyükelçisi Audrius Brūzga ve Litvanya Konsolosu Gediminas Danisas’ı makamlarında ziyaret ederek kendilerine Bursaspor forması hediye etti.

BALKANTÜRKSİAD'dan Litvanya  Büyükelçisi ve Konsolosu'na Bursaspor forması

Bir takım temaslarda bulunmak üzere Ankara’da olan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Berat Tunakan, Litvanya Ankara Büyükelçiliği’ni de ziyaret etti. Aynı zamanda Litvanya’nın Bursa Fahri Konsolosu da olan Tunakan, Büyükelçilikte Litvanya Ankara Büyükelçisi Audrius Brūzga ve Litvanya Konsolosu Gediminas Danisas ile bir araya gelerek onlara Bursaspor forması hediye etti.

Ziyaretle ilgili değerlendirme yapan Tunakan şunları söyledi: “Litvanya’nın Bursa Fahri Konsolosu olmamdan dolayı Sayın Brüzga ve Sayın Danisas ile oldukça yakın ilişkilerimiz var. Sağ olsun kendileri de önceki ay hizmete açtığımız BALKANTÜRKEVİ’mizin açılışında bizleri yalnız bırakmamışlardı. Hem bir teşekkür etmek hem de şehrimize ait önemli bir simgeye dair bir hediye vermek istedik. Bizler Balkanlar ile Bursa arasında ekonomik, kültürel ve eğitim köprüsü olma hedefiyle çalışmalar yaparken ülkemizde görev yapan yabancı misyon temsilcilerine de, Bursa’ya özgü değerleri anlatıyoruz. Bursaspor da şehrin tanıtımında en güçlü değerlerden biri. Bu ziyaretimde de şehrimizin gözbebeği olan Bursasporumuz’un formasını kendilerine hediye etmek istedim. Sayın Brüzga ve Sayın Danisas çok mutlu oldular ve Bursaspor’a önümüzdeki sezon da başarı dileklerini ilettiler”

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327