Balkonda sevişirken düşerek ölen genç bakın kim çıktı

İngiltere'de Türk bayrağının asılı olduğu bir evin balkonunda sevişirken altı kat aşağı düşen ve hayatını kaybeden gencin siyasetçi oğlu olduğu ortaya çıktı.

Balkonda sevişirken düşerek ölen genç bakın kim çıktı

İngiltere'de yaşanan akıl almaz olayın ardından bir detay daha çıktı. Londra'nın kalburüstü semtlerinden birindeki bir apartmanın 6. katındaki balkonda seks yaparken altı kat aşağı düşerek hayatını kaybeden gençlerden Miguel Ramos, Meksikalı bir siyasetçinin oğlu çıktı.

Pesqueria Belediye Başkanı olan Munguia, aynı zamanda merkez sol Kurumsal Devrim Partisi'nin Nuevo Leon eyaletindeki kolunun başında bulunuyor.

İngiliz Times gazetesinin haberine göre, Munguia dün oğlunun 19 yaşındaki Rus sevgilisi Anastasia Tutik'le birlikte aşağı düştüğü balkonu ziyaretti.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Arkadaşları, Miguel Ramos ve Tutik'in söz konusu dairedeki partide tanıştıklarını ve bir süre sonra yalnız kalmak için balkona geçtiklerini söyledi.

BİR HAFTA ÖNCE GELMİŞTİ

Genç Meksikalı'nın Embassy College'da İngilizce eğitimi almak için geçen hafta İngiltere'ye geldiği, Tutik'in ise aynı bölgedeki Bellerbys Koleji’nde okuduğu belirtildi.

Gençlerin düştüğü dairenin penceresinde bir Türk bayrağının asılı olduğu dikkat çekerken, dairenin sahibinin kim olduğuyla ilgili açıklama yapılmamıştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327