Balya’da Türk Hava Kurumundan Hayırseverlere Plaket

Balıkesir’in Balya ilçesinde, Türk Hava Kurumu Şubesi başarılı çalışmalarıyla takdir toplarken, yardım severleri de unutmadı. Kuruma destek olan kişi ve kuruluşlar için birer plaket hazırlatan THK Balya Şube başkanı Cemalettin Kayış,...

Balya’da Türk Hava Kurumundan Hayırseverlere Plaket
Balıkesir’in Balya ilçesinde, Türk Hava Kurumu Şubesi başarılı çalışmalarıyla takdir toplarken, yardım severleri de unutmadı. Kuruma destek olan kişi ve kuruluşlar için birer plaket hazırlatan THK Balya Şube başkanı Cemalettin Kayış, hayır severleri ziyaret ederek takdim etti.
Balya da, 1927 yılında kurulan Türk Hava Kurumu Şubesi, bu güne kadar başarılı çalışmalarıyla takdir toplarken, hayır severlerin de ilgi odağı haline geldi. İlçede çok sayıda kurban derisi toplayan kurum, ilçedeki kurum ve kuruluş temsilcilerinden de destek gördü. Türk Hava Kurumu Balya Şubesi Başkanı Cemalettin Kayış, hazırlattığı plaketleri, Belediye Başkanı Osman Kılıç, Eczacıbaşı Esan Kurşun Çinko Tesisler Müdürü Ebrar Küçüköner, Dedeman Kurşun Çinko İşletme Proje Menajer ‘ı Ali Rıza Güç ve Orman İşletme Şefi Murat Çin’e takdim etti. Hayır severlere minnettar olduklarını anlatan Cemalettin Kayış,” Kurumumuza destek olan insanlara teşekkür ediyorum. Biz de elimizden geldiğince çevremize faydalı olmaya çalışıyoruz. Görevimizi en işi şekilde yapmaya çalışıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327