Barış Arduç'un gözyaşları...

Kansersiz Yaşam Derneği'nin iyi niyet elçisi olan Barış Arduç basın toplantısı sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Barış Arduç'un gözyaşları...
Oyunculuğu kadar sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle de adından söz ettiren Barış Arduç, iki yıldır Kansersiz Yaşam Derneği'ne verdiği desteği bir adım daha ileri götürerek iyi niyet elçisi oldu.

Basın toplantısında konuşan yakışıklı oyuncu, "Kanser ciddiye alınması gereken bir hastalık. Kendi başımıza gelmese bile yakınımızda tanık olduğumuz ancak çok fazla bilgi sahibi olmayıp çemberin dışında bıraktığımız bir durum. Ben bu durumla mücadele eden bir kaç minik kardeşimle tanıştım. Çoğu 5-6 yaşında. Ama gerçekten ailelerini bile kendi olgunluğu altında idare eden çocuklar bunlar" dedi.

Barış Arduç, konuşma sırasında gözyaşlarını tutamadı. Konuşmasının ardından Kansersiz Yaşam Derneği'nden plaketini alan ünlü oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kuzeninin de kanserle mücadelesine şahit olan Arduç, "Yaklaşık 1-2 ay önce kendi kuzenimin kanserle alakalı tedavisine şahit oldum. Onun ihtiyaçlarını biliyorum. Kuru kuruya sadece iki teselli değil. Çünkü bu hastalıkta hakikaten bir umut, bir ışık var" diye konuştu.

Barış Arduç kanserden korunmak için beslenmesine dikkat ettiğini belirterek, "Enginarı hiç sevmem ama karaciğere iyi geldiği için sürekli yerim" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327