Barış Atay, ateş püskürdü!

Ünlü oyuncu Barış Atay'ın darbe girişimi sonrasında söyledikleri tepkilere maruz kaldı. Birçok eleştiri alan Atay, kendisini eleştirenleri engelledi!

Barış Atay, ateş püskürdü!
15 Temmuz Cuma günü akşam saatlerinde, FETÖ'nün darbe girişimi nedeniyle yaşanan olaylar, herkesi şoke etti. Sosyal medya üzerinden de konuyla ilgili binlerce yorum gelirken özellikle Gezi Parkı direnişinde adından sık sık söz ettiren Barış Atay da konuyla ilgili görüşlerini esirgemedi.

Darbe girişiminin ardından Twitter hesabından oluşturduğu ve "Sizi tarih bile yazmayacak, öyle silineceksiniz... #VallahiSiziSileceğiz" sözlerinin yer aldığı sabit tweetine takipçileri tarafından birçok yorum geldi.

BARIŞ ATAY, "SADECE GERİZEKALI OLDUĞUNUZ İÇİN ENGELLİYORUM"

Kendisine gelen eleştirilerin çoğunu yanıtsız bırakmayan Barış Atay, bu durumdan rahatsız olacak ki düşüncelerini eleştiren takipçilerini engelleme kararı aldı. Gerekçe olarak "gerizekalı" olduklarını öne süren Atay "Bazılarınızı eleştirdiğiniz için değil sadece gerizekalı olduğunuz için engelliyorum. Eleştiriye değil aptallığa tahammülüm yok..." açıklamasında bulundu.


Barış Atay'ın paylaşımını tanık olan takipçileri "gerizekalı" tanımından rahatsız olduklarını dile getirdiler. 
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327